21 oktober 1988 105 OKLUIDHINDER Ten behoeve van de ontwikkeling van het be ,teinmingapl-an Glip I, waartoe voorheen ook het plangebied van dit hestenra.ingsplan behoorde is door Burgemeester en Wethouders een veiKoek aan Oedeputeerde Sta- ten van Noord-Holland gedaan om tot vaststelling van hogere grens- waarde over te gaan (op basis van artikel 85 Wet geluidhinder) voor een aantal punten langs de Glipperweg, de Prinseniaan en de benne- broekerdiik. Dit verzoek alsmede het besluit zijn opgenomen als bijiage 1. Een tweeLal iokaties is inmiddels bebouwd met woningen; een derde is opgenomen in het reeds vastgestelde (deei van) bestemmingsplan Glip i. De overige bouwmogelijkheden bevinden zich binnen de grenzen van het bestemmingsplan Glip 4. Ten opzichte van het ontheffingsverzoek zijn twee wijzigingen opge- treden: - het meubeltransportbedrijf aan de Kadijk verkrijgt geen wijzigings- bevoegdheiddaarmee vervalt tevens de behoefte om de bestaande woonbestemming uit te breiden; - de meest oostelijk gelegen bouwlokatie tussen Prinsenlaan en Glip- perzandvaart wordt toegevoegd aan het uit te werken woongebied met dien verstande dat hier geen bebouwing plaatsvindt doch allereerst aan de overzijde van het water. Aan het ontheffingsverzoek van maart 1985 lag een akoestisch onder- zoek ten grondsiag wat uitging van geprognotiseerde verkeersintensi- teiten voor een periode tien jaar later. Uit recente verkeerstellingen op de Prinseniaan en de l.lipperweg blijkt dat op de eerste weg verschillen tussen prognose en werkelijk- heid optreden welke noodzaken tot bijstelling. Voor een goede verge- lijking dient opgemerkt te worden dat de prognoses nu wederom voor 10 jaar na nu zijn gemankthetgeen neerkomt op een tijdsverschi1 van bijna 3 jaar tussen beide prognoses. - 89 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 83