27 oktober 1988 105 W0 Tn nrtikel 1 van de voorsrhrtften ontbreekt een omschrijving van bet begrip "bouwwerk". In artikel 12, lid 4, is niet zonder meer duidelijk vat wordt bedoeld met "gronden voor een op de begane grond gelegen woning". De begripsomsrhrijving "bouwwerk" is alsnog in de voorschriften opgenomen Met de in artikel 12 genoemde grond wordt bedoeld het onmiddel- 1I Jk vöor een woning (aan de straatzijde derhalve) gesitueerde deel van een bouwperceelparkeren op eigen terrein is daar dus toegestaan) 7. HoofdIngenieur-Directeur Provinciale Waterstaat Rlilkens controleberekeningen zal de geluidbelasting op 20 meter af- stand van de Prinsenlaan geen 50, maar 51 dB(A) bedragen, nog te verhogen tot 52 dR(A) bij het hanteren van een representatieve waarneemhoogte van 4,5 meter. Hierdoor zal een ruimere afstand aange- houden moeten worden om aan de voorkeursgrenswaarde te kunnen vol- doen. Toelichting, geluidberekeningen en zo nodig ook artikel 17 lid 4, sub a onder 6, dienen te worden aangepast. Herberekening wijst uit dat bij hantering 'van de uitgangspunten afstand van 25 meter en waarneemhoogte van 4,5 meter de geluid- belasting 50 d(A) bedraagt. Artikel 17 is dienovereenkomstig aangepast Blijkens de op blz. 23 van de toelichting opgenomen berekening is ter plaatse van de eventueel via een wijzigingsbevoegdheid te realiseren woningen een horizontale afstand van 8 meter aangehouden; artikel 8 lid 7, sub a, dient hiermee in overeenstemming te worden gebracht 'Set tweede !id van artikel 8 maakt binnen de bedrijfsbestemming ook lief opr.lchran van kantoren mogelijk; hiervoor is destijds door Gede- putcerde St.aten geen ontheffing verleend. Tr artikel 5, 1id 1, komt een foutieve verwijzing voor naar artikel Tid 14. Pe in artikel 8 lid 7 onder a. genoemde minimum-afstand is gewijzigd in 8 meter. - 98 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 92