wo 7 II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde ge- bieden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen: bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeerge- legenheden en het aanbrengen van andere oppervlaktever- hardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik ont- trokken voorwerpen, stoffen of produkten, alsmede het aan- leggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voorzover één en ander noodzakelijk is; - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bosbe- drijf en één en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijke gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten; of - voor de uitvoering van het agrarisch bedrijf, indien en voor- zover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit en één en ander bovendien betreft niet-afgedankte landbouwvruchten en produkten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van één of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen dan wel het aanleggen of inrichten van opslag- plaatsen daarvoor; - 2 - 26 januari 1989

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 26