Gewijziqd exemplaar 23 februari 1989 NUTSVOORZIENINGEN I.V.M. RECONSTRUCTIE OMGEVING STATION Heemstede, 7 februari 1989. Aan de raad, Bij uw besluit van 22 december 1988, nr. 152, heeft u ingestemd met het plan tot herinrichting van de omgeving van het station. In verband hier- mee dienen diverse nutsvoorzieningen getroffen te worden, te weten: Water. De waterleidingen in de omgeving van het station en de Leidsevaartweg verkeren in slechte staat. De oude gietijzeren hoofdleidingen zijn sterk gecorrodeerd. Hierdoor wordt de waterkwaliteit negatief beïnvloed. Het is noodzakelijk deze leidingen te vervangen. Tegelijkertijd zullen de loden dienstleidingen worden vernieuwd. De kosten worden geraamd voor de hoofdleidinq op 71.800,-- en voor de dienstleidingen op f 28.800, De kosten voor het vervangen van brandkranen, 4.500,--, kunnen worden gedekt uit het krediet "reconstructie station e.o.". Openbare verlichting. 0p de Leidsevaartweg staan de lichtmasten momenteel in de middenberm. Deze zullen i.v.m. de nieuw te planten bomen naar weerszijde van de weg worden verplaatst. Tevens dienen de verouderde armaturen vervangen te worden. De kosten hiervoor zijn geraamd op 14.600,--. 0p de Zand- voortselaan en het Roemer Visscherplein moeten enkele lichtmasten ver- plaatst worden en dienen een aantal verouderde lichtmasten en armaturen vernieuwd t.e worden. De verplaatsingskosten zijn opgenomen in het krediet "reconstructie sta- tion e.o.". De overige kosten zijn geraamd op 60.000,--. G3 S Ook zullen dp gasleidingen, waar dit noodzakelijk is, worden vernieuwd. üe hiermee qemoeide kosten kunnen ten laste worden gebracht van het reeds beschikbaar qest.plde krediet voor systematische vervanging. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 7