APZ 30 maart 1989 25 Bovendien is het uursalaris waarover de percentages ten hoogste worden berekend, opgetrokken van het uursalaris, behorende bij salaris- schaal f 2.816,-- tot het uursalaris, behorende bij salarisschaal 3.284, Deze maatregel werkt terug tot 1 januari 1988. De Minister verzoekt beide maatregelen op overeenkomstige wijze aan te passen en op te nemen in de bezoldigingsregeling dezer gemeente. Een en ander is nader uitgewerkt in bijgevoegd ontwerp-besluit tot le wijziging van de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1988. Het College voor Arbeidszaken heeft in een circulaire van 13 oktober 1988, OPZ/28515aan de aangesloten gemeenten aanbevolen de maatregel tot verlaging van de jeugdsalarissen over te nemen; alleen over de technische verwerking in de bezoldigingsverordening dient plaatselijk overleg te worden gevoerd. Over de herziening van de toelageregeling onregelmatige dienst heeft genoemd college zich onthouden van een aan- beveling, zodat hierover wêl plaatselijk overleg moest worden gevoerd. De hierboven bedoelde wijzigingen zijn inmiddels om advies voorgelegd aan de commissie voor georganiseerd overleg; het advies van deze commissie ligt voor uw leden bij de stukken ter inzage. Wij stellen u voor de Bezoldigingsverordening Ambtenaren 1988 te wijziging overeenkomstig het besluit, dat wij u hierbij in ontwerp doen toekomen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, A. Buiter l.s. O.R. van den Bosch. - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 10