GW 30 maart 1989 32 Door de laagspanningsverdeelkast op het J.M. Molenaerplein te vervangen voor een compact H.S. station en de oude te lichte kabel uit de P. Aertszlaan voor de voeding van een gedeelte van de Heemsteedse Dreef te vervangen, kan weer aan de energievraag en verlichting voldaan worden. De kosten bedragen 169.785,--. Het bestemmingsplan "Schilderswijk" d.d. 27 augustus 1987 nr. 81 voorziet in de mogelijkheid tot het plaatsen van een H.S. station. C. G1ipper Dreef In het kader van de reconstructie wordt het gedeelte tussen de Van Merlenvaartbrug en de Dr. Schaepmanlaan in de 2e helft van 1989 aan- gepast. Vooruitlopend op deze werkzaamheden is het noodzakelijk het kabel- en leidingennet en de openbare verlichting aan te passen. De laag- en hoogspanningskabels welke ca. 40 50 jaar oud zijn, worden zeer storingsgevoelig, raken overbelast en zijn aan ver- vanging toe. Eveneens zal over een zeer groot gedeelte deze kabels na de recon- structie onder het wegdek komen te liggen, wat de kabels het het wegverkeer niet ten goede komt. De waterleiding zal in het kader van systematische vervanging even- eens worden vernieuwd. De hiermee gemoeide kosten ad 67.890,-- kunnen ten laste worden gebracht van het voor dit doel verstrekt krediet. De in de middenberm ter hoogte van de ingang Groenendaal aanwezige 1aagspanningsverdeeIkast zal als gevolg van de reconstructie van het kruispunt verplaatst moeten worden daar anders deze kast midden op het kruispunt zal komen te staan. De werkzaamheden voor het hoog- en laagspanningsnet zullen gelijk- tijdig met de vervanging van het waterleidingnet (kosten systema- tische vervanging) worden uitgevoerd.

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 32