GW 30 maart 1989 32 De kosten gemoeid met de reconstructie zoals het verplaatsen van de 1aagspanningsverdeelkastzijn opgenomen in de reconstructie- kosten. De kosten verbonden aan de vervanging/netverbetering bedragen: hoogspanningskabelnet 140.530, laagspanningskabelnet 112.210,--. Aanvullend op de reconstructie Glipper Dreef wordt ook het kruis- punt Dr. Schaepmanlaan gewijzigd; de kosten voor het wijzigen van de openbare verlichting waren nog niet in de kredieten voor de reconstructie opgenomen. Deze kosten bedragen 80.255,--. D. Laagspanningsnet Camplaan De bakkerij in de Camplaan en het restaurant aan het Wilhelmina- plein zijn beide aangesloten op één voedingskabel 3 x 35 1 x 25 mm2. Betrokkenen hebben verzocht om een verzwaring van de electriciteits- aansluiting. De kabel waarop beide bedrijven zijn aangesloten kan dit extra te leveren vermogen niet meer transporteren en dient vervangen te worden. De kosten die hiermee gemoeid zijn bedragen 104.875,--. E. Combinatiewerkzaamheden In het kader van systematische vervanging van gas-, c.q. waterlei- dingen is het wenselijk ook de zeer oude laagspanningskabels te vervangen. Uit kostenoverwegingen (lx combinatiesleufis het raadzaam datgene te vervangen dat naar verwachting om technische redenen binnen af- zienbare tijd toch vervangen dient te worden. Deze werkzaamheden zullen worden uitgevoerd in de Fresialaan, de Groenendaalkade, de Zomerkade en een gedeelte van het eiland Rozen- burg. De kosten die hiermee gemoeid zijn bedragen: - voor de Fresialaan 35.000,--; - voor Groenendaalkade en Zomerlaan 35.500, - voor eiland Rozenburg 62.820, - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 33