APZ 30 maart 1989 34 AANBEVELING GEMEENTESECRETARIS Heemstede, 23 maart 1989 Aan de raad, Voor de vervulling van de vacature van gemeentesecretaris, ontstaan door het aan de heer drs. W.H. van den Hoek verleende ontslag, hebben wij in enige bladen sollicitanten opgeroepen. Ten einde tot een zo goed mogelijke aanbeveling te komen, hebben wij ons laten adviseren door een selectieconriissie. In deze commissie hadden naast de leden van ons college zitting de drie fractievoor- zitters en een adviseur van het Centraal Adviesbureau voor Organisatie, Documentatie, Registratuur en Pesoneelsbeheer van de V.N.G. Voor de door deze commissie gevolgde procedure verwijzen wij naar de voor u ter inzage gelegde stukken. Zoals uit de stukken blijkt, is een vertrouwenscommissie van het personeel ingesteld, waarin zitting haden een vertegenwoordiger van elk van de centrale afdelingen en een lid van de medezeggenschaps- commissie. Deze commissie en ook het managementteam hebben kennis kunnen maken met de kandidaten die een gesprek hebben gehad met de selectiecommissie. Na kennisneming van de adviezen van de seiectiecommissie, de vertrou- wenscommissie en het managementteam hebben wij besloten u slechts éên kandidaat ter benoeming te moeten aanbevelen en wel de heer mr. W. van den Berg, arrondissementsgriffier te Zwolle, wonende te Wezep. Wij stellen u voor tot benoeming over te gaan. Behoort bij de notulen van de openbare raadsvergadering van 30 maart 1989. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, A. Buiter, l.s De burgemeester, O.R. van den Bosch. De secretaris De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 43