wo 29 juni 1989 69 72 OverleR ex artikel 10 BRO ln het kader van het overleg als bedoeld in artikel 10 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening is het ontwerp-bestemmingsplan aan de volgende instanties toegezonden 1Eerstaanwezend Ingenleur der Genle 2. Dlrekteur van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg 3. Rijkskonsulent voor Handel, Ambacht en Diensten in Noord-Holland 4. Het Dagelijks bestuur van het Gewest Kennemerland 5. Het Hoogheemraadschap van Rijnland 6. Hoofdingenieur-Direkteurtevens inspecteur van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Holland 7. Hoofdingenieur-Direkteur van de Rijkswaterstaat in de direktie Noord-Holland 8. Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Waterstaat Noord-Holland 9. Inspecteur van de Ruimtelijke Ordening in de provincies Utrecht en Noord-Holland 10. Inspekteur van de Volksgezondheid voor de hygiëne van het milieu voor Noord-Holland 11. Provinciale Planologische Dienst 12. Direkteur van het Ondersteuningsinstituut Noord-Holland 13. Direktoraat-Generaal Energie van het Ministerie van Economische Zaken 14. Direkteur-Generaal van het Staatsbedrijf der P.T.T., direktoraat radiozaken 15. N.V. Nederlandse Gasunie 16. Noord-Zuid-Hollandse Vervoermaatschappij 17. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem e.o. 18. Kontakt Milieubescherming Noord-Holland 19. RijkswaterstaatDienstkring Haarlem Tenslotte is het plan voorgelegd aan de Provlnciale Planologische Commissie van Noord-Holland Van de op de lijst genoemde instanties onder de nrs. 4,5, 13 en 19 is geen bericht ontvangen, zodat - gelet op de tekst van de aanbiedingsbrief - aange- nomen mag worden dat het plan hen geen aanleiding geeft tot het maken van opmerkingen. De onder nrs. 1, 2, 3, 7, 9, 14, 15, 16 en 18 genoemde instanties hebben dit schriftelijk kenbaar gemaakt. De overige instanties hebben gereageerd zoals hierna verkort is weergegeven. Waar deze reakties een antwoord verlangen, is bij de desbetreffende passages daarop ingegaan. Hoofdingenieur-Dlrekteurtevens inspekteur van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Holla'nd' Met de opzet van het plan, hetwelk een overwegend consoliderend karater heeft, kan ik mij verenigen. Het plan geeft mij nochtans aanleiding tot het maken van enkele opmerkingen. 0p de plankaart is het pand Borneostraat hoek Celebesstraat (kadastraal nr. 2465) aangeduid met de bestemming "Woondoeleinden". Op de begane grond van dit pand is echter een winkel gevestigd, zodat hier mijns inziens de bestemming "Woondoeleinden en Detailhandel" dient te worden aangegeven. Genoemd pand is mede in gebrulk voor detailhandelaktiviteitenzodat dit °°k zal rnoeten blijken uit de bestemming voor dit pandAanpassing van de p.l.ankaart heeft plaatsgevonden.

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 140