APZ 29 juni 1989 71 reglement en de werknemers in de zin van de Arbeidsovereenkomstenver- ordening; "de organisaties": de plaatselijk werkende groeperingen van de lande- lijke verenigingen van overheidspersoneelaangesloten bij de centra- les, welke zijn toegelaten tot het centraal overleg met het College voor Arbeidszaken van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten. 2. De aan het slot van het vorige lid bedoelde centrales zijn: de Algeme- ne centrale van overheidspersoneelde Christelijke centrale van over- heids- en onderwijzend personeelhet Ambtenarencentrum en de Centrale van middelbare en hogere functionarissen bij overheid, onderwijs, be- drijven en instellingen C.M.H.F. Hoofdstuk II. Samenstel1ing. Artikel 2. 1. De commissie is samengesteld uit een vertegenwoordiging van het ge- meentebestuur en een vertegenwoordiging van de organisaties. 2. Voor de vertegenwoordiging van het gemeentebestuur wijzen burgemees- ter en wethouders uit hun midden een vertegenwoordiger en diens plaatsvervanger aan en doet de raad uit zijn midden aanwijzing van ten minste drie leden en hun plaatsvervangers. 3. Voor de vertegenwoordiging van de organisaties worden per centrale, bedoeld in artikel 1, lid 2, drie leden en hun plaatsvervangers aan- gewezen. Deze aanwijzing geschiedt door en uit de organisaties, welke ten min- ste vijf ambtenaren tot haar leden tellen. Indien verschillende orga- nisaties deel uitmaken van een zelfde centrale, geldt het in de vori- ge zin bepaalde voor deze organisaties gezamenlijk. Artikel 3. 1. De aanwijzing door burgemeester en wethouders en de raad geschiedt bij elke nieuwe zittingsperiode van de raad en voorts telkens ter vervan- ging van hen die ophouden lid van het college van burgemeester en wet- -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 159