APZ 29 juni 1989 71 b. advies- en arbitragecommissie: de advies- en arbitragecommissie inge- steld door het College voor Arbeidszaken van de Vereniging van Neder- landse Gemeenten. Artikel 18. De artikelen 19 tot en met 23 zijn slechts van toepassing op geschillen inzake aangelegenheden als bedoeld in artikel 5, lid 1, voorzover die aangelegenheden uitsluitend de rechtstoestand van ambtenaren met inbe- grip van de algemene regels volgens welke het personeelsbeleid zal wor- den gevoerd, betreffen. Artikel 19. Indien één of meer van de deelnemers aan het overleg tijdens het over- leg tot het oordeel komen dat dit overleg niet zal leiden tot een uit- komst die de instemming van alle deelnemers aan het overleg zal hebben, brengen zij dat oordeel binnen zes dagen, nadat zij daarvan in het over- leg blijk hebben gegeven, schriftelijk ter kennis van de overige deelne- mers aan het overleg. Artikel 20. 1. Binnen tien dagen na de kennisgeving in het vorige artikel schrijft de voorzitter een vergadering van de commissie uit. De vergadering moet worden gehouden binnen zeven dagen nadat deze is uitgeschreven. 2. Tenzij door de commissie wordt besloten het overleg voort te zetten dan wel te beëindigen, wordt in de vergadering nagegaan of overeen- stemming bestaat over de vraag wat het onderwerp en de inhoud van het geschil is en of een oplossing van dat geschil zal worden gezocht door middel van voortzetting van het overleg nadat het advies is in- gewonnen van de advies- en arbitragecommissie dan wel door onderwer- ping van het geschil aan een arbitrale uitspraak van die commissie. 3. Tot het inwinnen van advies zijn - ieder voor zich - de vertegenwoor- diging van het gemeentebestuur en de vertegenwoordiging van de orga- nisaties bevoegd. Het bepaalde in artikel 14 is hierbij onverkort van toepassing. -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 165