KREDIETAANVRAAG T.B.V. KABELS EN LEIDINGEN IN HET NIEUWBOUWPLAN "PRINSENEILAND" Heemstede, 6 juni 1989 Aan de raad, Ten behoeve van de bouw van 127 woningen en 6 standplaatsen voor woonwagens, in het nieuwbouwplan "Prinseneiland" is het noodzakelijk de navolgende voor- zieningen te treffen. 1. Centrale Antenne Inrichting Voor de signaallevering in het bouwplan is een C.A.I. net ontworpen dat ge- voed wordt vanuit een bestaand wijkcentrum aan de Prinsenlaan. Eén groeps- versterker en 7 eindversterkers zullen de verdere distributie verzorgen. 2. Elektriciteitsnet De elektriciteit van het plangebied wordt geleverd vanuit het hoogspanning- station op de Glipperbrug. Dit zal hiervoor aangepast moeten worden. Om een voldoende spannings-niveau binnen het plangebied te realiseren dienen er op de Glipperweg, de Prinsenlaan en de Kadijk diverse verouderde kabels vervangen te worden. De distributie binnen het plangebied wordt d.m.v. 4 verdeelkasten verder verzorgd. 3. Openbare Verlichting Voor de verlichting van de doorgaande rijweg binnen het plangebied zullen 16 stuks 6 meter lichtmasten en in het overige gebied 26 stuks 4 meter lichtmasten geplaatst worden. 4. Waterleidingnet Voor de aanvoer van drinkwater naar het plangebied dienen in de Prinsenlaan, Glipperweg en de Glipper Dreef de verouderde en dichtgeslibte gietijzeren leidingen te worden vervangen. Binnen het plangebied zullen er vijf brandkranen geplaatst worden. - 1 - GW 29 juni 1989 62 i

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 31