wo 29 juni 1989 ABRI-/8EWEGWIJZERINGSPLAN 63 Heemstede, 6 juni 1989 Aan de raad, In september 1987 hebben wij aan uw raad een bewegwijzeringsplan voor- gelegd. Behandeling hiervan is niet doorgezet, omdat een aantal zaken nader onderzocht diende te worden. Inmiddels zijn deze onderzoeken uitgevoerd. Een ander aspect heeft zich in de tussentijd aangediend, nl. de mogelijkheid om op alle daarvoor in aanmerking komende plaatsen een nieuwe abri te plaatsen tegen zeer geringe kosten; de tegenprestatie voor het plaatsen van de abri's be- staat uit het mogen voeren van reclame in de abri's. Met City-Line Straat meubilair B.V. (CLS) is overeenstemming bereikt over zowel het plaatsen van abri's als het realiseren van het bewegwijzeringsplan. Abris CLS heeft een type abri ontwikkeld waarbij uitvoering zowel in de breedte als in de diepte in verschillende maten mogelijk is. Dit betekent, dat er op de meeste plaatsen, ook als er maar weinig ruimte beschikbaar is, een abri geplaatst kan worden. De abri is voorzien van een tijdens avond- en nachturen verlicht paneel; aan twee zijden wordt reclame gevoerd. De staanders worden uitgevoerd in groen, het dak in beige. Aan één van de achterwanden wordt een aan twee zijden bruikbaar info-paneel bevestigd, dat ter beschikking komt van de gemeente. En zullen in totaal 55 abri's worden geplaatst in drie series. De eerste serie wordt geplaatst in week 25 (19 juni e.v.), de tweede serie in week 35 (28 augustus e.v.) en de derde serie in week 42 (16 oktober e.v.). Een proefopstelling van het nieuwe model abri staat reeds op het Wipper- plein. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 35