wo 29 juni 1989 69 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN I "INDISCHE WIJK" Heemstede, 13 juni 1989. Aan de raad, Met ingang van 13 maart 1989 heeft gedurende een maand voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Indische Wijk" Het plan heeft betrekking op het gebied dat globaal begrensd wordt door de Cruquiusweg in het noorden, het Wipperplein, de Heemsteedse Dreef, De Valkenburgerlaan aan de westzijde, de Voorweg, de Meerweg en de Ringvaartlaan in het zuiden en de Ir. Lelylaan aan de oostzijde. Voor de beschrijving van het plan kan kortheidshalve verwezen worden naar de bij het ontwerp behorende toelichting. Tegen het ontwerp zijn drie bezwaarschriften ingediend, waarvan de inhoud en de beantwoording zijn opgenomen in het ontwerp-besluit. Bezwaarden zijn uitgenodigd voor het geven van een mondelinge toelichting op hun bezwaren in de vergadering voor de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting op 21 juni 1989. Het verslag van deze vergadering zal voor u bij de stukken ter inzage worden gelegd. Naast genoemde bezwaarschriften is (buiten de termijn) tevens nog een verzoek tot wijziging van het plan ingekomen. De verkorte inhoud en de beantwoording hiervan is eveneens opgenomen in het ontwerpbesluit. De ingediende bezwaren hebben ons geen aanleiding gegeven het ontwerp-plan te wijzigen. Wij stellen u voor tot vaststel1ing van het bestemmingsplan "Indische Wijk" te besluiten overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTE de secretaris, de burgemeest A. Buiter (l.s) S. Baar 1

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 57