wo 29 juni 1989 69 Stedebouwkundig gezien, bestaan er mogelijkheden voor situering van een dienstwoning op het terrein van de kerk. Bij het creëren van een bouwlokatie aan de Nic. Beetslaan zal o.m. rekening gehouden dienen te worden met de aanwezigheid van enkele straat- beeldbepalende, markante bomen, welke van invloed zijn voor de bepaling van de voorgevelrooilijn. Het maatschappelijk beiang mede in aanmerking nemende, lijkt het verzoek reëel en kan er aan tegemoet worden gekomen. De juiste situering en omvang van de gevraagde bouwlokatie en van de daarbij behorende tuin- en erfvoorzieningen vergen nog nadere studie en kunnen t.z.t.in overleg met het kerkbestuur worden vastgesteld, waarna een bouwvergunnings- procedure gevolgd zal worden. Overwegende voorts dat het op de ontwerp-plankaart opgenomen profiel nr. 1 voor de Heemsteedse Dreef aanpassing behoeft aan de werkelijke situatie ter plaatse; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 juni 1989; gelet op de artikelen 22 tot en met 25 van de Wet op de Ruimtelijke Ordeffling; a. in het ontwerp-plan de volgende wijziging aan te brengen: op de plankaart wordt het profiel van de Heemsteedse Dreef aan de werkelijk situatie aangepast; b. de ingediende bezwaarschriften ongegrond te verklaren; c. vast te stellen het bestemmingsplan "Indische Wijk", overeenkomstig de bij dit besluit behorende kaart en de mede daarbij behorende voorschriften en toelichting. Besluit: Heemstede, 29 juni 1989 de raad voornoemd de secretaris de voorzitter - 9 -

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 65