wo 85 e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, constructies, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm.; onder leidingen, constructie, installaties of apparatuur worden mede begrepen recreatieve voorzieningen met uitzondering van éénvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; onder leidingen, constructie, installaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of ver- band houden met het beheer, gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarde van de gronden, of noodzakelijk zijn voor of verband houden met de uitoefening van het bosbedrijf, dan wel de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdende met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun be- stemming onttrokken - voer- of vaartuigen, arken, caravans en livingvans voorzover deze niet als bouwwerkeri zijn aan te merken, als ook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de water- sport en het aanbrengen van oeverbeschoeiingenvan kaden of van aanlegplaatsen voor boten; h. werken of werkzaamheden, welke wijzigingen van de waterhuis- houding of de grondwaterstand beogen of tengevolge hebben; i. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande dat geen aanleg- vergunning is vereist met betrekking tot bossen en andere hout- opstanden, welke deel uitmaken van bosbouwondernemingendie als zodanig bij het Bosschap geregistreerd staan en met dien verstande dat geen aanlegvergunning is vereist voor het periodiek kappen van griendhout en ander hakhout, voorzover betreffende de normale uitoefening van het op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit bestaande bodemgebruik; - 3 - 28 september 1989

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 13