WE 28 september 1989 REKENING-COURANT-OVEREENKOMST MET SPORT RECREATIE HEEMSTEOE B.V. 87 Heemstede, 5 september 1989. Aan de raad, In ons voorstel van 25 me1 jl. (nr. 44) inzake de beschikbaarstelling van gelden t.b.v. onderhouds- en vervangingswerkzaamheden aan het sportcomplex berichten wij u reeds over het door Sport Recreatie Heemstede B.V. opgestelde financieringsplan voor de uitvoering van onderhouds- en ver- vangi ngswerkzaamheden In dit plan gaat de B.V. uit van financiering van een aantal noodzakelijke en deels onvoorziene onderhouds- en vervangingswerkzaamheden door mlddel van activering van de bet.reffende uitgaven, waarbij de jaarlijkse lasten gedurende 10 jaren ten laste van het eigen onderhoudsfonds gebracht zul- len worden. Naar ons is gebleken beschikt de B.V. echter niet over voldoende eigen middelen om de hiervoor noodzakelijk investeringen te kunnen plegen. In verband hiermee stellen wij u voor de voorfinanciering van gemeente- wege te laten plaatsvinden. Dit laatste kan geschieden door middel van een rekening-courant-overeenkomst voor 10 jaren, waarbij de rentelasten op de gebruikelijke wijze zullen worden doorberekend aan de B.V. Aan een dergelijke regeling geven wij de voorkeur boven de mogelijkheid van financiering via een externe geldgever, omdat in dit geval de kosten voor de B.V. hoger zullen zijn en de mogeHjkheden voor tussentijdse aflossingen beperkter. Overigens zljn wij van mening, dat uitdrukkelijk vastgelegd dient te worden, dat de voorgestelde rekening-courant-overeenkomst in eerste instantie bedoeld 1s voor het bovenomschreven doel. In verband hier- mee stellen wij u voor 1n de overeenkomst op te nemen, dat het gebruik van de rekening-courant voor andere doeleinden niet zal kunnen plaats- vinden dan na vooraf verkregen toesterrming van ons college. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 21