WE 28 september 1989 87 3. de door de B.V. op te nemen gelden mogen uitsluitend worden aange- wend voor het plegen van investeringen ten behoeve van de aan burgemeester en wethouders bekend zijnde onderhouds- en vervangings- werkzaamheden aan de in beheer gegeven sportaccomriodaties. Eventuele opnames voor andere doeleinden behoeven vooraf de goed- keuring van burgemeester en wethouders; 4. de gemeente zal geen beschikking over de gelden toestaan, ongeacht of dit geschiedt in mindering op een credit-saldo, dan wel of hier- door een debet-saldo ontstaat, dan op een aan de directeur van de zorgsector Welzijn van de gemeente te overhandigen of toe te zenden schriftelijk gedagtekende aanvraag, namens de B.V. getekend door de voorzitter van de raad van beheer en de manager; 5. de directeur van de zorgsector Welzijn doet de opgaven van de in rekening-courant geboekte posten toekomen aan de raad van beheer van de B.V. Bovendien zal hij aan het eind van elk jaar de rekening van de B.V. afsluiten en haar een afschrift hiervan doen toekomen met opgave van de geboekte rente en de ten laste gebrachte kosten; 6. deze overeenkomst treedt in werking op 1 oktober 1989 en eindigt op 1 oktober 1999. Een eventueel debet-saldo dient uiterlijk per die datum volledig te zijn aangezuiverd; 7. bij gerechtelijke invordering van het saldo van de rekening behoeft geen afschrift van de rekening te worden betekend of afgegeven. Voor eventuele kosten van invordering van het door de B.V. krachtens deze overeenkomst verschuldigde waaronder kosten voor de hulp en bijstand van de rechtskundig raadsman van de gemeente, wordt de rekening van de B.V. belast. Heenjstede, 28 september 1989. De raad voornoemd, ,ecrétaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 23