84 flrtikel 3 Beukenrode zal geheel voor eigen rekening bodemsanering uitvoeren overeenkomstig het bij brief van 10 mei 1988, nr. 156, door Gedepu- teerde Staten van Noord-Holland goedgekeurde saneringsplan. Oe voor uitvoering van dit saneringsplan bij de provincie aangevraag- de subsidie zal na toekenning daarvan aan Beukenrode worden door- betaald, zonder dat daarbij enige aanspraak op een gemeentelijke bij- drage bestaat. Evenmin zal een drempelbedrag of een gedeelte van de saneringskosten ten laste van de gemeente komen. Artikel 4 Beukenrode verbindt zich op het terrein 30 appartementen te bouwen in de ongesubsidieerde sektor overeenkomstig de bij besluit van 25 september 1987 verleende bouwvergunning. Artikel 5 Voor het plaatsen van een hoogspanningsstation en voor het hebben en onderhouden van kabels en leidingen zal ten behoeve van en zonder kosten voor de gemeente een recht van opstal, respectievelijk een erfdienstbaarheid worden gevestigd, een en ander zoals aangegeven op de bij deze overeenkomst behorende tekening nr. Beukenrode verplicht zich deze rechten op te nemen in de desbetref- fende eigendomsakte(n). Artikel 6 Beukenrode verplicht zich met de bouw van de appartementen aan te vangen binnen een half jaar na ondertekening van deze overeenkomst. De appartementen zullen ten laatste zijn voltooid twee jaar nadat met de bouw is gestart. De gemeente is bevoegd de in dit artikel genoemde termijnen te ver- lengen. Beukenrode verbeurt ten behoeve van de gemeente een direkt opeisbare boete van 100.000,-- alsmede een boete van 5.000,-- voor elke maand of gedeelte van een ntaand dat met de bouw te laat is begonnen, c.q. te laat is voltooid. - 4 MO 28 seotejnber 1989

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 6