APZ 26 oktober 1989 REORGANISATIE GROENVOORZIENING 99 Heemstede, 18 oktober 1989 Aan de raad, In uw vergadering van 23 februari 1989 heeft u een krediet beschik- baar gesteld voor een organisatie-onderzoek bij de afdeling Groen- voorziening bij de sector Gemeentewerken. Dit onderzoek heeft in het voorjaar plaatsgevonden en heeft geresul- teerd in het rapport Organisatie-onderzoek van de afdeling Groen- voorziening van de zorgsector Gemeentewerken van de gemeente Heemstede d.d. mei 1989. Op 4 juli 1989 hebben wij besloten het in de rapportage verwoorde advies in principe over te nemen. Dit advies houdt kort gezegd in: 1. de organisatiestructuur te wijzigen volgens het zgn. compromis-niodel 2. de formatie voor de afdeling vast te stellen op 23,2S formntieplaats en te voorzien in een budget ten behoeve van de inhuur van arbeids- krachten in de piekperioden. Dit besluit is vervolgens voorgelegd aan de commissie voor georgani- seerd overleg. Deze commissie heeft ingestemd met het organisatie- adviesmaar heeft daarbij geadviseerd een sociaal plan vast te stel- len. Dit advies is door ons overgenomen. Dit heeft geresulteerd in een sociaal plan ten behoeve van de reorganisatie Groenvoorziening en een regeling voor een bezwarencomnissie. Beide zijn gebaseerd op de regelingen welke zijn vastgesteld ten be- hoeve van de reorganisatie van het ambtelijk apparaat in 1987. Tevens is een voorstel voor de uitvoering van de reorganisatie opge- steld. De commissie voor het georganiseerd overleg heeft in haar vergadering van 11 oktober 1989 ingestemd met deze voorstellen. Wij stelle'n u voor in te stemmen met het organisatie-advies, het sociaal plan (incl. bezwarencommissie) en het uitvoeringsvoorstel Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, A. Buiter, l.s. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 103