wet heeft plaatsgevonden 3. In geval van opheffing besluit het algemeen bestuur tot liquidatie en stelt het daarvoor de nodj.ge regels. Hierbij kan van de bepalingen van deze regeling worden afgeweken 4. Het liquidatieplan wordt door het algemeen bestuur, de raden van de gemeenten gehoord, vastgesteldHet behoeft de goedkeuring van gedeputeerde staten. 5. Het liquidatieplan voorziet in de verplichting van de deelnemende gemeenten tot deelneming in de financiële gevolgen van die opheffing. Het liquidatieplan voorziet ook in de gevolgen die de opheffing heeft voor het personeel Hoofdatuk VIII: Overaanga- en alotbepalingen Artikel 55: overaanaabepalingen 1. Burgemeester en wethouders van Haarlem dragen zorg voor de toezending van deze regeling aan gedeputeerde staten ter verkrijging van de vereiste goedkeuring en opname in het register als bedoeld in artikel 27, tweede lid van de wet. 2. Binnen een maand na ontvangst van de in het eerste lid bedoelde goedkeuring dragen de besturen van de gemeenten zorg voor de opname van de regeling in het register als bedoeld in artikel 27, eerste lid van de wet. 3. De regeling treedt in werking met ingang van de eerste dag van de maand, volgende op die waarin de opname in de registers als bedoeld in artikel 27, eerste en tweede lid van de wet heeft plaatsgevonden 4. De regeling wordt aangegaan voor onbepaalde tijd. Artikel 56: Deze regeling kan worden aangehaald als "Gemeenschappelijke Regeling Regionale Brandweer Zuid- en Midden- Kennemerland"

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 125