20 Artikel 12: Dit artikel is opgenomen conform het gestelde in artikel 22 eerste lid van de Wet gemeenschappelijke regelingen dat artikel 59 van de gemeentewet van overeenkomstige toepassing verklaart Artikel 13: Dit artikel met betrekking tot de vergaderingen van het algemeen bestuur is overeenkomstig het gestelde in artikel 22 eerste lid van de Wet gemeenschappelijke regelingen aangepast Artikel 14: Dit artikel is geredigeerd conform het gestelde in de artikel 22 de leden 3, 4 en 5 en artikel 23 van de Wet gemeenschappelijke regelingen. Artikel 15: Bij het opstellen van de regeling is uitgegaan van een zo breed mogelijke vertegenwoordiging uit de raden van de deelnemende gemeenten. Dit was overigens ook bij de oude regeling het geval. In verband hiermede bestaat geen be- hoefte aan de mogelijkheid tot meervoudig stemrecht dat artikel 13 van de Wet gemeenschappelijke regelingen biedt. Artlkel 16: Dit artikel somt de taken en de bevoegdheden van het dage- lijks bestuur op. Deze kunnen worden vergeleken met de taken en de bevoegdheden van de colleges van burgemeester en wethouders Artikel 17: Dit artikel behoeft geen nadere toelichting. Artikel 18 tot en met 21: Het in deze artikelen met betrekking tot de voorzitter gestelde vindt zijn basis in artikel 33 van de Wet gemeen- schappelijke regelingen, alsmede in de desbetreffende bepalingen van de gemeentewet. Aftlket 2j tot ep met In deze artikelen wordt uitwerking gegeven aan de informatie en verantwoordingsplicht als gesteld in de artikelen 16 en 17 van de Wet gemeenschappelijke regelingen. Artikel 32 en 33: deze artkelen bevatten bepalingen met betrekking tot het benoemen van een secretaris en een penningmeester Artikel 34: Dit artikel is opgenomen met het oog op artikel 3, tweede lid onder c van de Brandweerwet en artikel 4 onder c van deze regeling

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 133