Wonen 26 oktober 1989 nr. 97 9. bouwvlak een op de kaart aangegeven dooi bouwgrenzen omsloten vlak, waarmee de gronden zijn aangeduld waarop gebouwen zijn toegelaten. 10. bebouwingspercentage een op de kaart of in de voorschriften aangegeven percentage dat de grootte van het deel van een terrein aangetft dat maximaal mag worden bebouwd. 11. commissie voor ruimtelljke ordening en volkshuisvesting de raadscommissie ingesteld op grond van artikel 62 gemeentewet en belast met de uimtelijke ordening en volkshtisvesting. 12. onderkomens voor verblijf geschikte -al dan niet aan hun bestemming onttrokken- voertuigen, toer- en stacaravans, voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten. 13. horecabedrijf een bedrijf dat is gericht op het verstrekken van ter plaatse te nuttigen voedsel en dranken. 14. detailhandel het bedrijfsmatig te koop aanbieden (waaronder de uitstalling ten verkoop), verkopen en/of leveren van goederen aan de uiteindelijke verbruiker of gebruiker, een en ander met uitzondering van straathandel 15. dienstverlening het bedrijfsmatig verlenen van diensten, met uitzondering van horeca-activiteiten aan- of uitbouw een bij het hoofdgebouw behorend gebouw dat een verbinding heeft raet en deel uitmaakt van het hoofdgebouw. 17. tuincentrum een bedrijf dat gericht is op het voortbrengen van producten door middel van het telen van gewassen, alsmede op het verkopen en het leveren van gewassen en andere goederen voor het inrichten en onderhouden van tuinen. 18. woonschip a. elk vaar- of drijftuig dat uitsluitend of in hoofdzaak wordt gebezlgd als of te oordelen naar zijn constructie en/of inrichting uitsluitend of in hoofdzaak is bestemd tot dag- en/of nachtverblijf van één of meer perBonen; b. een vaar- of drijftulg, als bedoeld onder a. in aanbouw; c. een casco dat tot vaar- of drljftuig als bedoeld onder a. kan worden opgebouwd d. de overblijfselen van een vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. t/m c.

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 13