Wonen 26 oktober 1989 nr97 ARTIKEL 6 DETAILHANDEL (D) 1. De op de kaart als zodanlg aangegeven gronden zijn bestemd voor detail- handelsactiviteiten. 2. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn toelaatbaar: a. gebouwen ten dienste van detailhandel en/of dienstverlening b. woningen; c. bijgebouwen; d. tuinen, waaronder begrepen verhardingen; e. bouwwerken, geen gebouwen zijnde. 3. De gebouwen mogen uitsluitend worden gebouwd met lnachtneming van de aan- duidingen op de kaart en de volgende bepalingen: a. de gebouwen mogen uitsluitend binnen het op de kaart aangegeven bouwvlak worden gebouwd; b. de woningen mogen niet op de begane grond worden gebouwdterwijl detail- handel en/of dienstverlenlng ultsluitend op de begane grond ls toegestaan; c. voor bewoning bestemde bijgebouwen en voor bewoning bestemde aan- of uitbouwen mogen alleen worden gebouwd binnen het bouwvlak dat direct grenst aan de gronden met de bestemming "Verblijfsgebied 4. De bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de volgende bepalingen: a. de bouwhoogte van erfafscheidingen achter de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 180 meter bedragen b de bouwhoogte van erfafscheidingen voor de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 1.20 meter bedragen, cde bouwhoogte van de overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 3.00 meter bedragen.

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 19