Wonen 26 oktober 1989 nr. 97 ARTIKEL 22 ALGEMENE VRIJSTELLINGEN 1. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd vrijstelllng te verlenen van de bepalingen van het plan voor: a. het bouwen van kleine, niet voor bewoning bestemde bouwwerken ten behoeve van openbare nutsbedrijven en/of van andere naar doeistelling daarmee vergelijkbare insteilingen, zoals transformatorhuisjesschakelhuisjes, gemaaigebouwtjes, telefooncellen en wachthuisjes voor verkeersdiensten mits deze niet groter zijn dan 50 m3 en de bouwhoogte niet meer bedraagt dan 3.00 meter; b. het bouwen van bouwwerken, geen gebouwen zljnde, die om waterstaatkundlge of verkeersredenen noodzakelljk zijn, zoals dulkers en keermuren; c. geringe veranderingen in de tracé's van wegen en de aanpasslng daaraan van de llgglng en de vorm van bestemmingsgrenzen, lndien bij definitleve ultmetlng biijkt, dat een weg ais gevolg van de werkeiijke toestand van het terrein siechts kan worden ultgevoerd als op ondergeschikte punten van het plan wordt afgeweken, met dien verstande dat het tracé van een weg alsmede de bestemmingsgrens ten hoogste 2.00 meter mag worden veriegd; d. afwijkingen van de bij de bestemmlngen "Woondoeleinden" en "Erf" behorende oppervlakten, hoogtes en maten teneinde de uitvoering van een bouwplan mogelijk te maken, mits de afwijkingen niet meer bedragen dan 10Z. 2. Een beslult tot vrijstelling als bedoeld in lid 1 onder a. en d. wordt nlet genomen, dan nadat de commlssie voor ruimtelijke ordenlng en volkshuis- vestlng is gehoord en dan nadat belanghebbenden gedurende 30 dagen in de gelegenheid zijn gesteld daartegen schriftelijk bezwaren in te dienen.

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 37