nr. 97 uit Wo 26 oktober 1989 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN "VALKENBURGERPLEIN" Heemstede, 3 oktober 1989 Aan de raad, Met ingang van 5 juni heeft gedurende een maand voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Valkenburgerplein" Het plan heeft betrekking op het gebied dat giobaai begrensd wordt door de Van Merlenvaart aan de westzijde, de Glipper Dreef aan de zuidzijde, de Sportparkiaan aan de oostzijde en de Van Merlenlaan, het Raadhuispleinde Campiaan en de Meerweg aan de noordzijde. Voor de beschrijving van het plan kan kortheidshalve verwezen worden naar de bij het ontwerp behorende toelichting. Tegen het ontwerp is een drietal bezwaarschriften ingediend, waarvan de inhoud en de beantwoordlng zijn opgenomen in het ontwerp-besluit Bezwaarden zijn uitgenodigd in de vergaderlng van de commissie ruimtelijke ordening en volkshuisvesting op 18 oktober 1989. Het verslag van deze ver- gadering zal voor u bij de stukken ter inzage worden gelegd. Naast genoemde bezwaarschriften is (buiten de termijn) nog een verzoek om wijziging van het plan ingekomen. De verkorte lnhoud, alsmede een reactle hlerop, is eveneens opgenomen in het ontwerp-besljitDe ingediende bezwaren hebben ons aanieiding gegeven het pian op een onderleel te wijzigen. Wij stellen u voor tot -gewijîigde- vaststeiiing van het bestemmingsplan "Valkenburgerplein" te beslui^en overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Burgemeester en de secretaris, Wethouders van HEEMSTEDE de burgemeester W. van den Berg. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 7