Wonen Wonen 26 oktober 1989 nr. 97 Het op het terrein aanwezige voormalig woonpaviljoen "Eben Haezer" verkeert in een slechte staat van onderhoud. Voor dit gebouw is een sloopvergunning afgegeven. Ten oosten van de woonflat aan de Meerweg is de mogelijkheid opgeno- 2 men een speelterreintje van maximaal 250 m te realiseren. begraafplaats De aan de Glipper Dreef gelegen begraafplaats is als zodanig in het plan bestemd. Ook de op dit terrein gelegen volkstuintjes zijn in de planvoorschriften opgenomen. detailhandel De panden aan de Valkenburgerlaan en de Camplaan zijn afhankelijk van het huidige gebruik bestemd tot "Detailhandel" of "Detailhandel en Horeca". Binnen deze bestemrolngen ia dienstverlening ook mogelijk. Dit sluit aan op de feitelijke situatie, aangezien enkele panden deels in gebruik zijn als kantoor. De bestemming heeft een conserverend karakter waarbij wonen alleen op de verdieping is toegestaan conform het huldige gebruik. Het plan biedt aan de meeste panden een uitbrei- dingsmogelijkheidDeze zijn evenwel niet van dien aard dat hierdoor de bestaansmogelijkheid van andere winkels zou kunnen worden aangetast of dat hierdoor een verandering van de koopstroom zou kunnen plaats- vinden. Het gaat hierbij om relatief geringe uitbreidingen, welke geen distributie-planologische gevolgen hebben. woondoe1einden Gezien het voornamelijk consoliderende karakter van het bestemmings- en kantoren plan zijn de panden die buiten de winkelconcentratie aan de Valken- burgerlaan zijn gelegen bestemd overeenkomstig hun huidige gebruik. Het betreft het pand aan de Van Merlenlaan en het meest noordooste- lijk en zuidwestelijk binnen het plangebled gelegen pand aan de Valken- burgerlaan. Hoewel deze panden gedeeltelijk als kantoor zijn ingericht manifesteren ze zich als woonhuls. kantoren Op de Camplaan bevindt zich een pand dat volledig in gebruik is als kantoor. Aangezien het niet gewenst is het aantal detailhandelvestigingen op de Campiaan te vergroten, heeft dit pand de besteraming "Kantoor" gekregen.

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 80