Wonen 26 oktober 1989 VII Resultaten van het vooroverleg ex art. 10 BRO nr97 In het kader van het vooroverleg als bedoeld in artikel 10 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening is het ontwerp-bestemmingsplan aan de volgende instanties toegezonden: 1. Eerstaanwezend Ingenieur der Genie 2. Direkteur van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg 3. Rijkskonsulent voor Handel, Ambacht en Diensten in Noord-Holland 4. Het Dagelijks bestuur van het gewest Kennemerland 5. Het Hoogheemraadschap van Rijnland 6. Hoofdingenieur-Direkteurtevens inspekteur van de Volkshuisvesting in de provincie Noord-Holland 7. Hoofdingenieur-Direkteur van de Rijkswaterstaat in de direktie Noord-Holland 8. Hoofdingenieur-Direkteur van de Provinciale Waterstaat Noord-Holland 9. lnspekteur van de Ruimtelijke Ordening in de provincie Utrecht en Noord-Holland 10. Inspekteur van de Volksgezondheid voor de hygiëne van het milieu voor Noord-Holland 11. Provinciale Planologische Dienst 12. Direkteur van het Ondersteuningsinstituut Noord-Holland 13. Direktoraat-Generaal Energie van het Ministerie van Ekonomische Zaken 1ADirekteur-Generaal van het Staatsbedrijf der P.T.T., direktoraat radiozaken 15. Noord-Zuid-Hollandsche Vervoermaatschappij 16. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Haarlem e.o. 17. Kontakt Milieubescherming Noord-Holland 18. RijkswaterstaatDienstkring Haariem Van de op deze lijst onder de nummers 4, 5, 10 en 13 genoemde instanties is geen bericht ontvangen, zodat -gelet op de aanbiedingsbrief- aangenomen mag worden dat het plan hen geen aanieiding geeft tot het maken van opmerkingen. De onder de nummer 1, 2, 7, 9, 14, 15, 17 en 18 genoemde instanties hebben dit schriftelijk kenbaar gemaakt. De overige instanties hebben gereageerd zoals hierna is weergegeven. Waar deze reakties een antwoord verlangen, is bij de betreffende passages daarop ingegaan.

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 86