26 oktober 1989 nr. 97 8.2 De opmerking ten aanzien van artikel 11 lid 3 onder b, is overgenomen. De bepaling is zodanlg aangepast dat deze slechts betrekking heeft op niet voor bewoning bestemde bijgebouwen, zodat geen sprake meer is van nieuwe situaties (Wgh) 8.3 In artikel 9 lid 6 wordt vrijstelllng mogelijk gemaakt van het bepaalde in lid 2 onder a; dit heeft geen betrekking op A-inrichtingen. De tekst van artikel 9 lid 7 is verduidelijkt 8.A De mogelijkheid om op de gronden van het instituut "Meer en Bosch" wind- turbines te bouwen is uit de planvoorschriften genomen. 11Provlnciale Planologlsche Dlenst Ten zuidoosten en ten zuiden van de bedrijfsbestemming aan de Van Merlen- laan (garagebedrijf) komt twee maal de aanduiding "b" voor tussen een bouwvlak. Dit is derhalve niet de aanduidlng als bedoeld in artikel 9, lid 4, sub b. Beide aanduidingen dienen nog nader geregeld te worden. Eerstgenoemde is niet geregeld en verklaard. De laatstgenoemde komt binnen het bouwvlak niet voor. Verder is de plangrens ter hoogte van de Van Merlenvaart niet als zodanig op de plankaart aangegeven. Artikel 10, leden 1 en 2a n Het woord "tuincentra" ware te veranderen in "tulncentrum Artikel 11, lid 4, sub b Het lijkt raadzaam een nadere eis op te nemen ten aanzien van de situering van een mogelijke windturbine. Dit ter voorkoming van overlast. Artikel 17, lid 4, sub a De op de kaart voorkomende aanduiding ware nog in te vullen. Lid 5 Idem. De mogel1jkheid om op de gronden van het instituut "Meer en Bosch wind- turbines te bouwen is uit de planvoorschrlften genomen. De overlge opmerkingen ten aanzien van de voorschriften en plankaart zijn overgenomen en verwerkt. 12. Dlrekteur van het Ondersteunlngslnstltuut Noord-Holland Wellicht ten overvloede maken wij u erop attent, dat in de gewijzigde Wet op de Ruimtelijke Ordening thans een artikel (6a) is opgenomen inzake de wijze, waarop de bevolking bij de voorbereiding van gemeentelijke ruimte- lijke plannen dient te worden betrokken. Een rapportering over deze inspraak en over de uitkomsten daarvan dienen in de toelichting te zijn opgenomen. -85-

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 89