WE 30 november 1989 AANPASSING GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING MUZIEKCENTRUM ZUID-KENNEMERLAND 107 Heemstede, 7 november 1989. Aan de raad, Het algemeen bestuur van het Muziekcentrum Zuid-Kennemerland heeft een concept opgesteld voor een aan de nieuwe Wet Gemeenschappelijke Regelingen (W.G.R.) aangepaste gemeenschappelijke regeling. Bij de opstelling heeft het algemeen bestuur zich nagenoeg geheel gebaseerd op het wethoudersoverleg d.d. 23 maart 1989, waarin is afgesproken dat de wijziging van de regeling beperkt zou blijven tot de formele aanpassingen aan de W.G.R.. In de gekozen procedure ex artikel 107 van de W.G.R. is er geen ruimte voor andere wijzigingen dan die welke dienen om de regeling in overeenstemming te brengen met het bij of krachtens de W.G.R. bepaalde. Naast de formele aanpassingen aan de W.G.R., waarmee wij ons kunnen verenigen, stelt het algemeen bestuur tevens voor om aan de regeling een nieuw artikel 19 toe te voegen. 0p grond daarvan zal het dagelijks bestuur worden bijgestaan door een onafhankelijke musicus, die wordt voorgedragen door burgemeester en wethouders van Haarlem. In de huidige regeling bestaat de mogelijkheid van het toevoegen van een vaste adviseur aan het dagelijks bestuur niet. Aangezien het hier een inhoudelijke aanpassing betreft, waarvoor binnen de gekozen procedure geen ruimte is, kunnen wij ons niet verenigen met het toevoegen van een nieuw artikel 19 aan de regeling. Overigens zijn wij van mening dat de verhouding tussen het aantal leden in het dagelijks bestuur namens de gemeente Haarlem en de overige deelnemende gemeenten, zoals ook wordt voorgesteld, in ieder geval ongewijzigd dient te blijven. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 17