WE 30 november 1989 107 Resumerend stellen wij u voor: - in te stemmen met de voorgestelde formele aanpassingen van de rcmeerscbappolijke regoling Muziekcentrum Zuid-Kennemerland aan dc V'.G.P.waarbij de verhouding tussen het aantal leden in het dagelijks bestuur namens de gemeente Haarlem en namens de overige deelnemende gemeenten ongewijzigd blijft; - niet in te stemmen met het toevoegen van het nieuwe artikel 19 aan de gemeenschappelijke regeling Muziekcentrum Zuid-Kennemer- land. Nadat, overeenkomstig artikel 107 van de W.G.R., de raden van de deelnemende gemeenten zijn gehoord, zal het algemeen bestuur van het Muziekcentrum, het besluit nemen tot vaststelling van de regeling, onder goedkeuring van Gedeputeerde Staten van Noord- Holland. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W. van den Berg. O.R. van den Bosch, De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 7 november jl.; Besluit: - in te stemmen met de voorgestelde formele aanpassingen van de gemeenschappelijke regeling Muziekcentrum Zuid-Kennemerland aan de W.G.R., waarbij de verhouding tussen het aantal leden 1n het dagel1jks bestuur namens de gemeente Haarlem en namens de overige deelnemende gemeenten ongewijzigd blijft; - niet in te steimien met het toevoegen van het nieuwe artikel 19 aan de gemeenschappelijke regeling Muziekcentrum Zuid-Kennemer- land. Heemstede, 30 november 1989. 'raad voornoemd, De secrff' ris, De voorzitter, 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 18