101 Het de medewerkers van het Dienstencentrum en het Gecoördineerd ouderenwerk is afgesproken dat zij in afwachting van een andere oplossing genoemde taak blijven uitoefenen op maandag tot en met vrijdag van 12.30 tot 23.00 uur en op zaterdag en zondag van 9.00 tot 23.00 uur, tegen betaling van een vergoeding van 7.432, Per Jaar. Dit bedrag kan ten laste van de exploitatie van de c.a.i. gebracht worden. Voor de overige tijden blijven Huize Meerleven en de politie ingeschakeld. Verder wordt voorgesteld het afmeldingssysteem voor de eerste, tweede en derde hulpverlener te wijzigen; 1n plaats van antwoor- den door middel van een fluittoon zou de hulpverlener de com- Puter moeten terugbellen. De kosten van deze wijziging bedragen 2.800,—. Wij kunnen ons met de in het rapport gedane voorstellen vereni- gen en adviseren u derhalve akkoord te gaan met het toekennen van een vergoeding ad f 7.432,aan de medewerkers van het Dienstencentrum en het Gecoördineerd ouderenwerk voor het jaar 1989; verder stellen wij u voor een krediet van 2.800,— be- schikbaar te stellen voor het wijzigen van het afmeldingssysteem. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W. van den Berg. O.R. van den Bosch. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 7 november ji - BESLUIT: ten behoeve van de sociale aiarmering de volgende kredieten be- schikbaar te stellen: - 2 - GW 30 november 1989

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 2