WE 30 november 1989 OVERDRACHT MUZIEKTENT GROENENDAAL 103 Heemstede, 8 november 1989. Aan de raad, De muziektent heeft vanaf 1985 tijdens de zomermaanden op proef gestaan in het wandelbos Groenendaal. Ten gevolge van het langdurig buiten staan is de muziektent eerder versleten dan verwacht was. In verband hiermede 1s voor het jaar 1989 op projectenlijst II, onder nr. 50 de vervanging van de muziektent opgenomen. In dit kader is het gebruik van de muziektent thans nader bekeken. Het gebruik is de afgelopen jaren zeer beperkt geweest (3 4 uit- voeringen per jaar). De jaarlijkse kosten van opslag/verzekering/ op- en afbouw plus de voor 1989 geplande vervanging, geven dan ook hoge kosten per uitvoering te zien. Een eventuele opknapbeurt in plaats van vervanging van de muziek- tent, kosten 10.000,--, zou eveneens hoge kosten per uitvoering opleveren. Continuering van het in de zomermaanden van gemeentewege exploiteren van een muziektent wordt derhalve niet zinvol geacht. In verband hiermede is met de beheerder van restaurant Groenendaal gesproken over overdracht van de muziektent. Met de beheerder is mondeling overeengekomen de muziektent tegen 1,te kopen en als muziektent te exploiteren. Hierdoor blijft de culturele functie van de muziektent bestaan, terwijl er geen kosten voor de gemeente aan zijn verbonden. Derhalve stellen wij u voor, de muziektent tegen het symbolische bedrag van 1,over te dragen aan de beheerder van restaurant Groenendaalonder de voorwaarde dat de tent in gebruik blijft als muziektent. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W. van den Berg. De burgemeester, O.R. van den Bosch. - 1 - GEWIJZIGD EXEMPLAAR

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 7