WE 22 december 1989 113 Ad b De trekkap van de rookgasafvoer valt, als gevolg van weersinvloeden gedurende de afgelopen 65 jaar, in diverse stukken uiteen. Uit een onderzoek terplaatse is gebleken dat door het plotselinge verval een gevaarlijke situatie is ontstaan voor mensen die over de speelplaats lopen. De totale kosten van de herstelwerkzaamheden bedragen 1.279,80 inclusief B.T.W. Het herstel betreft hier technisch onderhoud. De gemeente ontvangt hiervoor van het rijk via het vergoedingsstelsel basisonderwijs een vergoeding via de post "andere voorzieningen"De kosten komen ten laste van de hier- voor ingestelde reserve. Ad c De bestaande gasgeiser in het inpandige keukentje van de Prinses Beatrixschool wordt uit vei1igheidsoverwegingen niet gebruikt. Het bestaande afvoerkanaal is te lang om een goede afvoer van de geiser te garanderen. Uit veiligheidsoverwegingen is het bestaande afvoer- kanaal verwijderd en daarmee de geiser buiten gebruik gesteld. In de keuken zijn o.a. brandbare stoffen opgeslagen. Uit een onderzoek terplaatse is gebleken dat het afvoerkanaal niet kan worden verkort. Om de keuken te voorzien van warm water, dient de gasgeiser te worden vervangen door een electrische boiler. De kosten hiervan bedragen f 708,04 inclusief B.T.W. De bestaande gasgeiser verkeert technisch in een goede staat en is, gelet op het afschrijvingstermijn Londo, nog niet volledig afge- schreven. Uit veiligheidsoverwegingen dient de gasgeiser te worden vervangen. De gemeente ontvangt voor het vernieuwen van de warm- watervoorziening van het rijk via het vergoedingsstelsel basis- onderwijs een vergoeding via de post "andere voorzieningen". De kosten komen ten laste van de hiervoor ingestelde reserve. Onder aanbieding van een ontwerp-raadsbesluit stellen wij u voor de gevraagde medewerking te verlenen voor: het vervangen van de regelapparatuur van de c.v.-ketel van de Bosch en Hovenschool tot een bedrag van 296,25; -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 18