WE 22 december 1989 BEHEER VOLKSTUINENCOMPLEX DR. SCHAEPMANLAAN 130 Heemstede, 12 december 1989. Aan de raad, Reeds in 1986 hebben wij, in het kader van een verdere terugdringing van de gemeentelijke bemoeiingen met het beheer van de volkstuincomplexen in Heemstede, besprekingen gevoerd met het bestuur van de volkstuinvereniging Groenendaal over de overdracht van het volkstuincomplex DrSchaepmanlaanDe feitelijke overdracht van het complex is destijds echter opgeschortomdat wij van mening waren, dat de op het complex aanwezige bouwsels eerst in overeenstemming gebracht dienden te worden met de hiervoor geldende voorwaardenDeze operatie is inmiddels afgerond, zodat naar onze mening de overdracht van het beheer nu verder zijn beslag kan krijgen. In verband hiermee stellen wij u thans voor het bedoelde complex, groot 8.630 m2met ingang van 1 januari 1990 aan de volkstuinvereniging te verhuren tegen een huurprijs van f 0,55 per m2 in 1990 en van f 0,56 in 1991. Genoemde huurprijs is zodanig, dat er voor de vereniging voldoende financiële ruimte over zal blijven om het onderhoud aan de gemeenschappelijke schuurde paden en het schonen van de sloten zelf te kunnen bekostigen. Teneinde de belangen van de huidige gebruikers veilig te stellenzal aan de vereniging de verplichting worden opgeiegd hen met voorrang in de gelegenheid te stellen het gebruik van de eerder toegewezen tuin voort te zettenDit laatste echter wel onder de nadrukkelijke voorwaardedat betrokkenen bereid zijn lid te worden van de vereniging. Voorts zal de aan de tuinders in rekening te brengen huurprijs gelijk moeten zijn aan de

Raadsnotulen Heemstede | 1989 | | pagina 73