s Gewijzigd exemplaar pln Fin 25 januari 1990 4 OMZETTING ENERGIEBDRIJVEN IN EEN STRUCTUUR N.V. 9bu do ge De raad van de gemeente Heemstede; ov va gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van vo 3 januari 1990; B E S L U I T 1tezamen met de gemeenten Bloemendaal, Haarlemmerliede en Spaarn- woude en Zandvoort, een samenwerkingsovereenkomst aan te gaan en in verband daarmee een vennootschap op te richten met de naam; "N.V. Energiebedrijf Zuid-Kennemerland" 2.de statuten van de onder 1 bedoelde N.V. vast te stellen overeer komstig bijlage C van het eindrapport d.d. 18 december 1989 var de stuurgroep; 3.tot directeur van de gewone N.V. te benoemen de heer ing. MGRMHaakergeb. op 6 mei 1948 te Haarlemmermeer 4de gewone N.V. door middel van statutenwijziging om te zetten ir een structuur N.V.; 5.de statuten van de structuur N.V. vasrt "te stellen conform bijlage D van het eindrapport d.d. 18 december 1989 van de stuurgroep; 6.tot uitgifte van een aandeel aan ieder van de deelnemende gemeenten, welk aandeel volgestort dient te worden door inbreng als hierna onder punt 7 breder is omschreven; 7.de gemeentelijke energiebedrijven met alle rechten en verplichtingen in te brengen in de N.V. ingaande 1 januari 1991, en in verband hiermee alle activa en passiva, waaronder begreper alle onroerende goederen en zakelijke rechten al dan niet krachtens uitgifte in erfpacht, die verband houden met de energiedistributie per 1 januari 1991 aan de structuur N.V. over te dragen; 8.zich mede garant te stellen voor de betaling van de op grond van het bepaalde in hoofdstuk C en artikel N 1 van de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet verschuldigde premies, zulks in verband met de status van de N.V. als bedoeld in artikel B 3 van genoem- de wet; - 6 -

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 14