wo 25 januari 1990 nr5 II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethou- ders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, één en ander met uitzonde- ring van normale onderhoudswerkzaamheden: a. ontginnen: bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; schreuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en wonin- gen; het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afgedankte of aan hun oorspron- kelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten, alsmede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voorzover één en ander noodzakelijk is; in verband met het beheer gericht op de instand- houding van de landschappelijke of natuurweten- schappelijke waarden van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bosbedrijf en één en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijke gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen produkten; of - voor de uitvoering van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit en één en ander bovendien be- treft niet-afgedankte landbouwvruchten en pro- dukten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en wonigen; het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van één of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 18