Artikel 6. Indiening aanvraag 6.1 Aanvragen om toekenning van een bijdrage als bedoeld in artikel 2, eerste lid, kunnen worden ingediend vanaf het moment dat een besluit als bedoeld in artikel 2, eerste lid, onderdelen a tot en met d, is genomen tot uiterlijk 2 maanden na het tijdstip waarop de verhuizing heeft plaatsgevonden 6.2 Aanvragen om toekenning van een bijdrage als bedoeld in artikel 2, tweede lid, kunnen worden ingediend vanaf het moment dat de gemeente het besluit als bedoeld in artikel 2, tweede lid. genomen heeft tot uiterlijk 2 maanden nadat de voorzieningen zijn getroffen. 6.3 Indien op het moment van indiening van de aanvraag het budget ontoereikend is, als bedoeld in artikel 5, eerste lid, wordt de aanvraag geacht te zijn ingediend op 1 januari van het daaropvolgende jaar. 6.4 Burgemeester en wethouders kunnen nadere regels stellen voor de wijze waarop de bijdrage moet worden aangevraagd. 6.5 Burgemeester en wethouders beslissen binnen twee maanden na de dag waarop de aanvraag is ontvangen, onderscheidenlijk na de dag waarop de in artikel 6.6 bedoelde aanvulling of verbetering is ontvangen. Indien binnen deze termijn niet wordt beslist, wordt een beslissing tot weigering van de toekenning van de bijdrage geacht te zijn gegeven. 6.6 Indien de aanvraag naar het oordeel van burgemeester en wethouders niet volledig is, dan wel verbetering behoeft, doen burgemeester en wethouders daarvan zo spoedig mogelijk mededeling aan de aanvrager, onder opgave van hetgeen alsnog verlangd wordt. 6.7 Indien binnen 30 dagen na de mededeling als bedoeld in het zesde lid, de gevraagde aanvullende of verbeterde gegevens naar het oordeel van burgemeester en wethouders niet of niet volledig zijn verstrekt, wordt de aanvraag niet-ontvankelijk verklaard. Artikel 7. Terugvordering In geval van het verstrekken van onjuiste gegevens die van invloed zijn geweest op de toekenning van de bijdrage is de gemeente gerechtigd tot terugvordering van de bijdrage. Artikel 8. Uitbetaling 8.1 De bijdrage wordt uitbetaald aan de bewoner. 8.2 In afwijking van het eerste lid kan de bijdrage door tussen- komst van de verhuurder worden aangevraagd en uitbetaald.

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 20