wo 18 juni 1990 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN "MERLENHOVEN 1990 nr66 Heemstede, 12 juni 1990 Aan de raad, Met ingang van 23 april 1990 heeft gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Merlenhoven 1990". Dit plan heeft betrekking op de meest recent bebouwde gedeel- ten, welke de afronding van de wijk Merlenhoven vormen. Voor een nadere begrenzing van deze gedeelten en een beschrijving van het plan kan kortheidshalve verwezen worden naar respec- tievelijk de toelichting en de omschrijving van de ligging van het plangebied. Tegen het plan zijn 10 gelijkluidende bezwaarschriften in- gediend. De verkorte inhoud daarvan en de beantwoording zijn opgenomen in het bijgevoegde ontwerp-besluit Bezwaarden zijn uitgenodigd voor het geven van een mondelinge toelichting op hun bezwaren in de vergadering van de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting op 20 juni 1990. Het verslag zal voor u bij de stukken ter inzage worden ge- legd. De bezwaren hebben ons geen aanleiding gegeven het ontwerp- plan te wijzigen. In het kader van het vooroverleg ex artikel 10 B.r.o. zijn nog twee reacties nagekomen, te weten van de Inspectie van de ruimtelijke ordening (Inspectie West) en van de dienst Wegen Verkeer en Vervoer van de Provincie Noord-Holland. In beide gevallen is overigens opgemerkt dat het plan geen aanleiding gaf tot het maken van opmerkingen. Het hoofdstuk "Overleg ex artikel 10 B.r.o." ware wel dien- overeenkomstig aan te passen. Wij stellen u voor tot vaststelling van het bestemmingsplan "Merlenhoven 1990" te besluiten overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, Wvan den Berg. De burgemeester O.R. van den Bosch. 1

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 23