Ll Bfg ttmlnqgplan <?f plan (u. prahtllkrMinitg UIU 20 jum 1990 BOOFD8TUK 1 VERKLARINGEN nr. 66 ARTIKEL 1 BEGRIPS BKPALINGKN In dazt voorachriftam wordt varitaan onder: het beataaaingsplen -vervat in de onder 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften- regelende de beatenwningen en het gebruik van 5 lokatiea gelegen binnen het gebied van het bestemmingsplan Merlen- hoven 1987 dat begrensd wordt door de van Merlenvaart in het noordende Ringvaart in het oosten, de dr. Schaepmanlaan in het zuiden en het wandelbos Groenendaal in het westen. Zjl de tot het plan behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening nr. 103 17 13 met bijbehorende verklaring waarop de in lid 1 bedoelde bestemmingen zijn aangegeven. het geheel van gronden dat door de grena van het plan wordt omaloten. bestaande bouwwerken de op de dag van het in ontwerp ter inzage leggen van dit plan bestaande bouwwerken, alamede bouwwerken die worden of mogen worden gebouwd krachtens een verleende bouwvergunning. een woning gelegen aan het einde van een rij aaneengealoten woningen a«n gabouw of deel van een gebouw dat dient voor het uitoefenen van een beroep dan wel het verlenen van dienaten op administra- tief, maatachappelijk, juridiach, medisch, therapeutisch of kunstzinnig gebied ais ook op hiermee geiijk te steiien terreinen. ontlgirhpmen? voor verblijf geschikte -al dan niet aan hun bestemming onttrok- ken- voertuigen, vaartuigen, waaronder woonschepen, toer- en stacaravans, voorzover deze niet ais bouwwerken zijn aan te merken ais ook tenten. -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 28