wo 28 juru 1990 nr. 66 AHTIKXL 11 ALGEMKNI GKBRUIKSBEPALING 1H«t la v«rbod«n do onbobouwdo grondon of do bouwworken blnnon hot plongobiod to gobruikon op oon ondoro wijzo of voor een andor dool dan blijkeno do boatonningon on voorachrifton konnelijk toolaatbaar ia of ia aan to morkon ala een normaal boatanddool van dat konnolijk toolaatbaro gobruik. Ton aanzion van do onbobouwdo grondon wordt ondor vorbodon gobruik in iodor geval vorataani a. hot gobruikon of laton gobruikon van do grondon ala opalag- Plaata voor vaten, kiston, al dan niot voor gobruik goachik- to worktuigen on machinoe of ondordolon daarvan, oude on niouwe bouwmatorialonafval, puin, zand, grind on brand- stoffon; b" hat 9®bruikon of laton gobruikon van de gronden ala uitstal- linga- of opslagplaata voor al dan niot voor gobruik go- schikte voortuigen en vaartuigon of ondordolen daarvan, c. het gebruiken of iaton gebruiken van de gronden als uitstal- lings- of opsiagplaats dan wol als standplaats voor cara- van«, woonwagena, tenten en andere onderkomena tenzij het vormon van opslag betreft die noodzakelijk zijn ter rea1isoring van hot ingevolge do beatemmingen toegelaten gebruik of die zijn aan te merken als een normaal bestanddoel van dat toegelaton gebruik. 3. Indien strikte toepasaing van het verbod, vervat in lid 1, leidt tot niet door dringende redenen te rechtvaardigen beperkin- gen van het meest doelmatige gebruik, verlenen burgemeester en wethoudera vrijstelling van dat vorbod. 4. Een vrijstelling als bedoeld in lid 3 wordt niet verleend dan nadat de Commisaie voor Ruimtelijke Ordening en Volkshuisves- ting is gehoord en dan nadat belanghebbenden gedurende 14 dagen goiegonhoid ia gobodon om tegon het voorgonomen andero gebruik schriftelijk bezwaren in to dienen. Van het voorgenomen andere gebuik en do mogelijkheid voor belang- hobbenden daartegen schriftelijk bezwaren in te dienen geven burgemoootor en wothouders tevoren konnis aan oigenaren en gebrui- kors van do aangrenzendo gronden en bouwwerken en openbare kennis in een of meer dag- en nieuwabladen die in de gemeente worden vorsproid on op do gebruikelijke wijzo. -18-

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 40