wo 28 juni 1990 nr72 heden uit te voeren, te doen of laten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normale onderhoudswerkzaamheden: a. bodem verlagen of afgraven; ophogen; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeer- gelegenheden en het aanbrengen van andere oppervlakte- verhardingen c. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen; het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van één of meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaar- tuigen, alsmede het opslaan van gerede of onklare machines, voer- of vaartuigen dan wel het aanleggen of inrichten van opslagplaatsen daarvoor; d. het aanleggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelterreinenbanen, kampeer- of caravanterreinen, dagcamping, lig— of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speelvijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse lei- dingen, constructies, installaties of apparatuur, met uitzondering van erfafscheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder leidingen, constructies, in- stallaties of apparatuur worden mede begrepen recrea— tieve voorzieningen met uitzondering van éénvoudige voorzieningen als een bank, afvalbak of wegwijzer; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdende met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaar- tuigen, arken, caravans en livingvans voor zover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, als ook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en het aanbrengen of aanleggen van oever- beschoeiingenvan kaden of van aanlegplaatsen voor boten h. werken of werkzaamheden, welke wijzigingen van de waterhuishouding of de grondwaterstand beogen of ten gevolge hebben; i. het slopen van gebouwen; jhet aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor commer- ciële doeleinden; III. te bepalen dat de hierboven genoemde werken en werkzaam- heden niet toelaatbaar zijn indien daardoor, dan wel door de daarvan, hetzij direct, hetzij indirect te verwachten gevolgen, schade wordt toegebracht aan de cultuur- historische waarde van het gebied waarvoor dit besluit van kracht is; IV. te bepalen dat dit besluit in werking treedt op 9 juli 1990. Heemstede, 28 juni 1990. De raad voornoemd, etaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 72