76 30 augustus 1990 77 AANLEG 2E KUNSTGRASVELD HIXED HOCKEYCLUB ALLIANCE" Heemstede, 24 juli 1990. Aan de raad, Het bestuur van de Stichting Sportvrienden Heemstede heeft ons verzocht medewerking te verlenen bij de realisatie van een tweede kunstgrasveld voor de Mixed Hockeyclub Alliance. De aanleg van dit veld wordt noodzakelijk geacht gezien de sterke groei van de vereniging en het hierdoor ontstane tekort aan vol- doende wedstrijd- en trainingsaccommodatie op het gemeentelijk sportpark. Het tekort aan voldoende hockeyvelden is zodfthig nijpend geworden, dat met klem wordt verzocht om de gewenste uitbreiding van de huidige capaciteit nog dit jaar mogelijk te maken Naar aanleiding hiervan merken wij op, dat in verband met de voorgenomen bouw van het nieuwe politiebureau op genoemd sport- parkeen onderzoek is ingesteld naar de gevolgen hiervan voor deze sportaccommodatieDit onderzoek is uitgevoerd door het Ingenieursbureau Oranjewoud BV, waarbij de resultaten zijn vastgelegd in een rapport. In dit rapport worden aanbevelingen gedaan met betrekking tot de mogelijkheden tot herinrichting van het sportparkDe hierbij gepresenteerde modellen zijn opgesteld op basis van het huidige en het te verwachten toekomstige gebruik van het sportpark. Hoewel behandeling van dit rapport nog dient plaats te vinden (een procedure hiertoe is inmiddels door ons vastgesteld)kan vooruitlopend hierop, op basis van de bevindingen van de onder- zoekers nu reeds worden geconcludeerddat het ingediende ver- zoek gerechtvaardigd is. Uit de rapportage blijkt overduidelijk het tekort aan hockeyveldenwaardoor aan de toegenomen vraag van de hockeyclub niet meer kan worden voldaan en de huidige 1

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 19