mmmamtm WE 30 augustus 1990 77 WE I velden te kampen hebben met overbespelingmet als gevolg een versnelde kwaliteitsvermindering en een stijging van de onder- houdskosten Wij zijn van mening, dat de realisatie op korte termijn van een tweede kunstgrasveldde besluitvorming omtrent de uiteindelijke keuze voor de uitvoering van één der modellen niet behoeft te doorkruisen, aangezien in alle herinrichtingsvoorstellen wordt uitgegaan van de aanleg van tenminste één extra kunstgrasveld. In verband met vorenstaande stellen wij u voor de gevraagde medewerking te verlenen. De kosten voor de aanleg een tweede kunstgrasveld, incl. de benodigde veldverlichtingworden geraamd op ca. f 550.000,-. Het stichtingsbestuur heeft ons medegedeeld niet over voldoende financiële middelen te beschikken om deze investering zelf te kunnen bekostigen. Derhalve is verzocht ora een gemeentelijke ondersteuning in de vorm van een gemeentegarantie en een jaar- lijkse bijdrage in de exploitatiekosten Wij zijn echter van mening, dat de aanleg van het kunstgrasveld vooralsnog dient te worden gezien als een onderdeel van de even- tuele uitvoering van één der voorgestelde herinrichtingsplannen voor het sportpark. Wij gaan er hierbij vanuit, dat de uitvoe- ring van een dergelijk plan uiteindelijk volledig voor rekening van de gemeente zal koraen, waarbij er evenwel van mag worden uitgegaan, dat de hiervoor benodigde investeringen geheel of gedeeltelijk zullen kunnen worden gedekt uit de opbrengsten verkregen uit de besparingen op de onderhoudskosten van het sportpark en de beschikbaarstel1ing van de benodigde grond voor de bouw van het politiebureau. In het verlengde hiervan lijkt het ons dan ook voor de hand liggen, dat de gemeente thans zelf zorg draagt voor de financiering en de aanleg van het kunst- grasveld. Wij stellen u voor de hieruit voortvloeiende jaar- lijkse lasten op te nemen in de begroting 1991. I

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 20