WE 30 augustus 1990 77 Gezien de hoogte van het te investeren bedrag achten wij het niet onredelijk aan de Stichting Sportvrienden Heemstede cg de Mixed Hockeyclub Alliance de voorwaarde te stellen, dat door één van beiden een éénmalige bijdrage wordt geleverd in de benodigde investering. Wij stellen u voor deze bijdrage vast te stellen op f 100.000,- e.e.a. overeenkomstig het door de stichting gedane aanbod In dat geval zal de gemeente zelf een bedrag van f 450.000,- moeten investeren. Uitgaande van een afschrijving op basis van annuïteit van f 200.000,- in 10 jaren en f 250.000,- in 20 jaren en een rente van 9,5% bedragen de kapitaallasten jaarlijks f 60.000,-. Dit bedrag zal kunnen worden verminderd door de jaarlijks te ontvangen huursom voor het gebruik van de accom- modatiewelke voor het le jaar is vastgesteld op f 20.000,- en een besparing op de onderhoudskosten voor het sportpark i.v.m. de omzetting van een natuurgrasveld in een kunstgrasveldwelke kan worden bepaald op f 6.000,— per jaar. Derhalve resteert een jaarlijkse last van f 34.000, Wij stellen u voor het beheer van het veld onder te brengen bij Sport Recreatie Heemstede BVdie voor de verhuur ervan zal zorgdragenWij gaan er hierbij vanuit, dat de huurder van het veld zelf zorgdraagt voor de uitvoering van alle werkzaamheden in het kader van klein onderhoud (aan zowel het veld als de bij- behorende installaties) en de bekostiging van de levering van elektriciteit voor de verlichtingsinstallatie Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W. van den Berg O.R. van den Bosch 3

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 21