WE 30 augustus 1990 nr78 n. Regio: de regio Zuid-Kennemerland gevormd door de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal, Haarlem, Haarlemmer1iede en Spaarnwoude, Heemstede en Zandvoort. 0. Gemeente: de gemeente Heemstede. 2 Onder de Nadere Voorschriften wordt verstaan de voorschrif- ten inhoudende passendheidseisen en urgentiebepaling, die bij de vergunningverlening en selectie van woningzoekenden, uit het oogpunt van rechtvaardige en evenwichtige verdeling van woningen gehanteerd worden. De Nadere Voorschriften zijn onder II op>genomen, en worden tegelijkertijd met deze ver- ordening vastgesteld. Hoofdstuk 2 DE WOONRUIMTEVERGUNNING Artikel 2. 1. Geen vergunning is vereist voor het in gebruik nemen van woonruimte in een hotel, pension, verpleeginrichting of van een onzelfstandig gedeelte van een woning. 2. Evenmin is vergunning vereist voor het in gebruik nemen van een woning met een huur- of koopprijs boven de huur- res- pectievelijk de koopprijsgrens Artikel 3. 1. Burgemeester en wethouders verlenen onverminderd het be- paalde in artikel 4, de vergunning voor het in gebruik nemen van een woning aan: a. degenedie een hem in eigendom toebehorende vrijkomende woning in gebruik wil nemen; b. degenedie door de rechtmatige verhuurder als kandi- daathuurder is voorgedragen 2. Burgemeester en wethouders verlenen, onverminderd het be- paalde in artikel 4, de vergunning aan degene die: a. ingezetene is of, b. economisch gebondene is of cmaatschappelijk gebondene is of, d. echtgescheidene is of e. niet aan het arbeidsproces kan deelnemen of f. remigrant is. Artikel 4. 1. De vergunning wordt geweigerd indien: a. de aanvrager aan geen van de in artikel 3, tweede lid, onder a tot en met f genoemde voorwaarden voldoet;

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 27