WE 30 augustus 1990 nr78 3. Indien wordt voldaan aan de in artikel 8 genoemde criteria gaan burgemeester en wethouders tot inschrijving over en bevestigen zij deze inschrijving door middel van een aan de verzoeker te verstrekken inschrijvingsbewijs, dat wordt gedagtekend op de dag van indiening van het verzoek tot inschrijving. 4. Bur geeeester en wethouders vragen de ingeschreven woning— zoekende jaarlijks of hij de inschrijving wil handhaven en of de gegevens die zijn opgenomen in het register nog juist zi jn. Artikel n. Indien burgemeester en wethouders op een verzoek tot inschrij- ving als woningzoekende afwijzend beschikken wordt daarvan onder opgave van redenen, binnen 30 dagen na indiening van'de aanvraag schriftelijk kennis gegeven. Artikel 12. De inschrijving als woningzoekende vervalt indien: a- de ingeschrevene een passende woning heeft verkregen. b- aeer wordt voldaan aan de in artikel 8 gestelde eisen cd® ingeschrevene verzoekt zijn inschrijving ongedaan te ■aken. d. de ingeschrevene twee aaal een aanbod van passende woon— ruiate heeft geweigerd. e. de ingeschrevene niet binnen vier weken voldoet aan het verzoek ob inforaatie als bedoeid in artikel 10, lid 4. Hoofdstuk 4: URGENTIEBEPALIHG EN SELECTIE Artikel 13. 1. Burgeaeester en wethouders stellen van iedere woningzoe- kenda de aate van urgentie vast aan de hand van de in de Nadere Voorechriften opgenoaen urgentiepuntentabel 2. De aate van urgentie, uitgedrukt in het totaal aantai toe- gekende urgentiepunten, dient als leidraad bij het toewijzen van een woning. 3. Naast het aantal urgentiepunten worden bij het toewijzen van een huurwoning ook de volgende factoren in aanmerkina qeno- ■en: 8

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 30