Artlkgl 14. WE 30 augustus 1990 nr78 a. het inkomen van de woningzoekende in relatie tot de huur- prijs zoals uitgewerkt in de Nadere Voorschriften op- genomen passendheidseisen; b. de omvang van het huishouden van de woningzoekende in relatie tot het aantal kamers van de woning, zoals uit- gewerkt in de Nadere Voorschriften opgenomen passenheids- eisen; c. het doorstroomeffect. Hoofdstuk 5: OVERIGE BEPALINGEN 1. Degene die op grond van deze verordening gegevens aan bur- gemeester en wethouders heeft verstrekt, heeft het recht deze gegevens in te zien; 2. Indien de betrokkene onjuistheden dan wel onvolledigheid in de ter inzage gelegde gegevens constateert, herstellen bur- gemeester en wethouders onverwijld de onjuistheid en/of onvolledigheid Artikel 15. 1. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd in gevallen waarin de toepassing van deze verordening naar hun oordeel tot een bijzondere hardheid leidt, ten gunste van de aanvrager af te wijken van deze verordening. 2. In de gevallen waarin deze verordening niet voorziet, beslis- sen burgemeester en wethouders, waarbij zij zich uitsluitend zullen laten leiden door overwegingen betrekking hebbende op de rechtvaardige en doelmatige verdeling van de beschikbare woningen over de bevolking. Deze verordening kan worden aangehaald als "Woonruimteverorde- ning 1990 van Heemstede". Artikel 17. 1. Deze verordening treedt in werking op de derde dag na de door burgeraeester en wethouders vast te stellen datum van afkon- diging. 2. Met ingang van de datum van inwerkingtreding vervalt de Woonruimteverordening 1986, vastgesteld bij raadsbesluit d.d. 27 februari 1986. 8 9

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 31