WE 30 augustus 1990 nr* 78 Hoofdstuk 2: PASSENDHEIDSEISEN Artlkel 4 Bezettinasaraod Bii de beoordeling van een verzoek om de vergunning vordt mede grootte van de gevraagde woning in verhouding tot het aantal personen per huishouden. waarvoor de vergunning wordt gevraagd. Hiervoor gelden de volgende richtlijne 1. éénpersoonshuishouden max. aantal slaapkamers. 2 2 tweepersoonshuishouden raax. aantal slaapkamers. 3 3* driepersoonshuishouden max. aantal slaapkamers. 3 4. vierpersoonshuishouden max aantal slaapkamers. 5. 5 of meer pers. per huish. max. Kingen. Artikel 5 Huurauote De verqunning voor een huurwoning wordt geweigerd indien het inkomen van de aanvrager ten opzichte van de huur van de woning naar verhouding te hoog is. Voor de verhouding tussen het in komen en de huurprijs geldt als uitgangspuntdat tenminste l/7 deel van het belastbaar inkomen aan de kale huur wordt best Dit inkomen wordt gevormd door 100% van het belastbaar inkomen en 25% van het eventuele inkomen van de partner. Voorzover een eventueel vermogen niet of nie* uitdrukking komt in het belastbaar inkomen, kan het in weging worden betrokken. Hoofdstuk 3: UPGENTIEBEPALING Artikel 6 De urqentiepuntentabel 1. Door middel van de urgentiepuntentabeials bedoeld in ar" tikel 13 lid 1 van de verordening wordt de mate van urgentie van de wôningzoekende weergegeven door de som van het aantal toegekende urgentiepunten 2. Urgentiepunten worden toegekend op grond van: 1. de huidige wijze van huisvesting; 2. de leeftijd van de woningzoekende; 3. de duur van de inschrijving; 4. dôorstroming; 5. tijdsduur ingezetenschap; 6. de medische indicatie; 7. de sociale indicatie; 8. de woon- werkafstand; 9. tijdsduur economische binding; 10. gemeentelijk belang. 11

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 33