FIN 30 november 1990 nr- '08 9E WIJZIGING VERORDENTNG PRECARIORECHTEN Heemstede, 13 november 1990. Aan de raad, Op i iuni 1990 is in werking getreden de Invorderingswet 1990. Deze wet vervangt de Invorderingswet 184 5. Als gevolg van deze nieuwe Invorderingswet moet de precariorechtenverordening worden Gew^jzigd wordt het artikel waarin de nakoming van de verplich- tingen is geregeld. Toegevoegd wordt: - een artikel betreffende de overdracht van de bevoegdheid tot het verzenden van aanslagbiljetten; - een artikel betreffende vrijstelling invordenngsrente bij uitstel van betaling. Vervallen dienen de artikelen betreffende: - afschrijving op grond van de invorderingswet 1845; - het verlenen van uitstel van betaling op grond van de Invor- deringswet 1845; - het niet in rekening brengen van interest bij te late be taling. Naast bovenstaande wijzigingen dient de verordening en de daar- bij behorende tarieventabel te worden aangepast în verband met het op te richten Energiebedrijf Zuid KennemerlandEen en ander is het gevolg van de samenwerkings-overeenkomst tussen de ge meenten Bloemendaal, Haarlemmerliede/Spaarnwoude, Zandvoort en Heemstede. De in artikel 9, lid 2, opgenomen vnjstellmg zal niet van toepassing zijn voor gas-, electra- en waterleidingen en voor cai-kabels. De bij de verordening behorende tarieventabel zal uitgebreid worden met een tarief per strekkende meter voor bovenstaande leidingen en kabels. Wij stellen u voor tot wijziging van de verordening en de daar- bij behorende tarieventabel te besluiten overeenkomstig bijgaand ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, Wvan den Berg. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1990 | | pagina 17